CONTACT

Museum aan de IJzer, IJzerdijk 49, 8600 Diksmuide

t +32 (0)51 50 02 86
info@aandeijzer.be
www.aandeijzer.be
https://www.facebook.com/museumaandeijzer
https://twitter.com/madijzer

Dorine Gunst : administratie & boekhouding
dorine.gunst@aandeijzer.be

Nienke Bethuyne: onthaal & communicatie
nienke.bethuyne@aandeijzer.be

Steven Vansteenkiste: onthaal & groepsreservatie
steven.vansteenkiste@aandeijzer.be

Steven Maes: technisch coördinator
steven.maes@aandeijzer.be

Peggy Mortelez: onthaal & werking
peggy.mortelez@aandeijzer.be

Thérèse Taillieu: onthaal & werking

Peter Verplancke: conservator
peter.verplancke@aandeijzer.be

Peter Mouton: directeur
peter.mouton@aandeijzer.be